Dovoz automobilů

www.autobazar.de

Na serveru autobazar.de můžete vyhledávat ojeté vozy. Je zde několik odkazů, které Vás jednotlivě odkáží na ojeté vozidla, auto bazar, automobilovou burzu. Dále zde můžete auta také vyhledávat. Nechybí ani rozsáhlá inzerce. Tento server však nepatří mezi top německých webů, které se soustředí na prodej aut. Na větších serverech je vyhledávání velmi dobře vyřešeno. Zadáváte několik údajů o autech, které chcete vyhledat, čímž se zmenšuje definovaný výběr. Nejprve zadáte značku vozu, ihned poté je třeba zadat konkrétní model.

Dále si můžete zvolit rok výroby od a do. Následující upřesňující kritérium je volba maximálního počtu najetých kilometrů. Výběr aut je velmi pestrý. Na vybraných serverech zadáváte dokonce i barvu laku. Také je zde možnost vyplnit si přesný typ agregátu, který chcete mít pod kapotou. Je velmi důležité si přečíst obchodní podmínky na těchto serverech. Mnoho z nich nijak neručí za inzeráty, které jsou na jeho stránkách umístěny. Jde o to, že případné reklamace si musíte vyřídit s prodejcem vozu a ne se zástupci serveru.

Navíc server nepodává žádné informace ohledně prodejců vozů, protože by mohlo dojít k porušení soukromí. Navíc některé informace se podle zákona nemohou zveřejňovat.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Německé autobazary a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Levné povinné ručení díky online srovnání, rychle a jednoduše. Podívejte se na náš ceník povinného ručení.