Dovoz automobilů

Autobazary v Německu

Autobazary v Německu patří mezi vůbec nejlepší v Evropě. Jejich sortiment a nabídka vozidel je velmi široká. Mnohé servery nabízejí deseti tisíce automobilů. Nejde pouze o auta z Německa, ale i o modely z jiných evropských zemí. Na internetu najdete velmi mnoho internetových serverů. Některé z nich jsou dokonce prověřené. Velkou nevýhodou velkých a kvalitních serverů je to, že neobsahují českou lokalizaci. V autobazarech najdete skoro všechny světové značky, ale naprosto nejvíce naleznete modelů od značek BMW, Mercedes, Audi, Ford, Škoda, Peugeot, Fiat, Volkswagen, Seat a mnoho jiných.

Nejlepší autobazary najdete samozřejmě ve velkých městech jako je Berlín, Drážďany, Mnichov, Regensburg, Mnichov a další. Vozy jsou ve velmi dobrých technických stavech, díky tomu, že jezdí po kvalitních silnicích a dálnicích. Navíc výbava jejich interiéru je mnohem vyšší než u automobilů v našich tuzemských autobazarech. Abyste nemuseli procházet všechny webové stránky postupně, můžete si vyhledat agregátory, jejichž hlavní funkcí je stránky shromažďovat dohromady. Poté stačí vyplnit potřebné informace týkající se vozidla a budou Vám vyhledány vozy na všech webech. Každý ze serverů má jiní obchodní podmínky, které je potřeba si pečlivě prostudovat. Jisté servery totiž neposkytují žádné garance za vystavené inzeráty.

Naopak některé servery garantují a zodpovídají až za 90 procent všech inzerátu. Hlavní je zjistit si jestli server zasahuje do konečného obchodu. Pokud ne, pak v případě vzniku problémů se musíte obrátit pouze na původního majitele. Zde již záleží na jeho přístupu, zda s Vámi bude spolupracovat a nebo Vás ignorovat

Pro převoz vozidla budete potřebovat přepravní značky a také sjednané povinné ručení, to si můžete sjednat jenom na dobu převozu. Podívejte se na srovnání povinného ručení a vyberte si to nejlevnější pojištění, potom telefonicky můžete specifikovat další podmínky pojištění.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Německé autobazary a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Levné povinné ručení díky online srovnání, rychle a jednoduše. Podívejte se na náš ceník povinného ručení.