Dovoz automobilů

Dovoz aut z USA

Dovoz aut z USA je jednou z hlavních zemí, které se specializují na vývoz automobilů. Mezi nejznámější automobilky, které produkují vozy v USA, ale i po celém světě jsou Chrysler, Ford, General Motors, Shelby super cars, Chrysler, Dodge, Jeep, Lincoln a mnoho dalších. Tyto vozy si během let získali velkou oblibu i v Evropě.

Jednotlivé modely si můžete koupit buď u autorizovaných prodejců. Pokud však chcete ušetřit poměrně vysokou částku, měli byste si auto raději nechat dovézt. V USA se auta prodávají za mnohem nižší ceny, které mnohým lidem připadají doslova směšné. Cena vozu se navýší pouze o poplatky za dopravu.

Auta se dopravují pomocí lodní dopravy. Připlují tedy na lodi do některého ze západoevropských přístavů. Odtud se auta dostávají buď po vlastní ose a nebo je ve velkém dováží společnosti se zaměřením na dovoz vozů. Po té co se vozy dostanou do České republiky musejí jít na homologaci. Zde se prověří zda splňují evropské emisní normy. Pokud je nalezeno cokoliv co způsobuje problémy musí se tato závada odstranit. Jakmile je všechno vyřízeno, můžete s Vaším novým americkým miláčkem vyrazit na silnice.

V současnosti jsou stále více populární modely Ford Mustang, které se vyrábí do dnes. Jedinou nevýhodou amerických aut je jejich velká spotřeba, protože Američani mají levné pohonné hmoty a nějaká spotřeba jim hlavu nedělá.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Dovoz aut a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Levné povinné ručení díky online srovnání, rychle a jednoduše. Podívejte se na náš ceník povinného ručení.