Dovoz automobilů

Dovoz aut z Japonska

Pokud Vám nestačí nabídka automobilů v tuzemských autobazarech, můžete se obrátit na ty zahraniční. S dovozem auta Vám může pomoci mnoho specializovaných firem, záleží zda se rozhodnete s nimi spolupracovat. Většinou se dováží auta ze západních zemí, přesněji jde o Francii, Německo, Belgii, Anglii, někdy i Itálii. Pokud jste však velmi náročným uživatelem, můžete zkusit něco více exotického. Právě daleké Japonsko může být tou ideální destinací, v níž najdete svůj vysněný automobil. S dovozem z Japonska Vám již na sto procent musí pomoci specializovaná firma.

Normální lidé nemluví většinou plynule japonsky, proto nejste schopni komunikovat. Spoléhat na to, že Vám bude stačit angličtina se také nedá. Specializované firmy mají kontakty v těchto zemích, které je zastupují. Přes tyto prostředníky probíhá celá transakce. Záleží již pouze na Vás zda jim budete věřit. Z Japonska si můžete nechat přivézt typické značky, které známe i u nás. Jsou to třeba Toyota, Suzuki a další. Nebo si můžete koupit speciál, který jen tak nenajdete. Japonci jsou známý svým tuningovým uměním. Specializují se na auta, které skvěle zvládají driftování. Tato auta musejí speciálně upravená.

Jejich těžiště a rovnováha musejí být naprosto precizní. Navíc u aut dochází i ke značnému zvýšení výkonu motoru. Samozřejmě musíte počítat s vysokou cenou auta i vzhledem ke vzdálenosti, která se musí při převozu překonat.

Komentáře jsou uzavřeny.

Levné povinné ručení díky online srovnání, rychle a jednoduše. Podívejte se na náš ceník povinného ručení.