Dovoz automobilů

Autobazar Olomouc

Jedním z nejlepších prodejců v Olomouci je Nešpor. Společnost má v Olomouci dvě pobočky. Další je umístěna ve Šternberku. Jednou z poskytování služeb je možnost sjednání úvěru. Úvěr máte možnost vyjednat s GE Money auto, Santander Consumer Finance, Essox, Cetelem a autoleasing. Úvěr si můžete vyjednat na ojeté vozy, motocykly, skútry, obytná vozidla a karavany. Samozřejmostí je sjednání také pojištění. Nejprve byste se však měli ujistit zda toto pojištění je či není započítáno ve splátkách. Toto pojištění však jde sjednat i dodatečně a samostatně.

Vyřídit si můžete také pojištění odpovědnosti. Pokud se s autobazarem dostatečně dopředu domluvíte, můžete zde také prodat svůj starý vůz. Autobazar vykupuje vozy za hotové peníze. Pokud se rozhodnete pro koupi nového vozu, můžete starý připsat na protiúčet nebo jej použít jako akontaci na vystavený leasing. K tomuto vyřízení budete potřebovat technický průkaz, osvědčení o technickém průkazu, kartu s emisními zkouškami, doklad o pojištění odpovědnosti, které je běžně známo jako povinné ručení.

Dále si musíte připravit platný občanský průkaz a doklady o provedení STK. Další potřebné kontaktní informace najdete na oficiálních stránkách autobazaru. Najdete zde i kontakty, na které můžete směřovat své dotazy.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Autobazary ve městech a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.

Levné povinné ručení díky online srovnání, rychle a jednoduše. Podívejte se na náš ceník povinného ručení.