Dovoz automobilů

Měsíční archív: Červen 2011

Autobazary v Německu

Autobazary v Německu patří mezi vůbec nejlepší v Evropě. Jejich sortiment a nabídka vozidel je velmi široká. Mnohé servery nabízejí deseti tisíce automobilů. Nejde pouze o auta z Německa, ale i o modely z jiných evropských zemí. Na internetu najdete velmi mnoho internetových serverů. Některé z nich jsou dokonce prověřené. Velkou nevýhodou velkých a kvalitních serverů je to, že neobsahují českou lokalizaci. V autobazarech najdete skoro všechny světové značky, ale naprosto nejvíce naleznete modelů od značek BMW, Mercedes, Audi, Ford, Škoda, Peugeot, Fiat, Volkswagen, Seat a mnoho jiných.

Nejlepší autobazary najdete samozřejmě ve velkých městech jako je Berlín, Drážďany, Mnichov, Regensburg, Mnichov a další. Vozy jsou ve velmi dobrých technických stavech, díky tomu, že jezdí po kvalitních silnicích a dálnicích. Navíc výbava jejich interiéru je mnohem vyšší než u automobilů v našich tuzemských autobazarech. Abyste nemuseli procházet všechny webové stránky postupně, můžete si vyhledat agregátory, jejichž hlavní funkcí je stránky shromažďovat dohromady. Poté stačí vyplnit potřebné informace týkající se vozidla a budou Vám vyhledány vozy na všech webech. Každý ze serverů má jiní obchodní podmínky, které je potřeba si pečlivě prostudovat. Jisté servery totiž neposkytují žádné garance za vystavené inzeráty.

Naopak některé servery garantují a zodpovídají až za 90 procent všech inzerátu. Hlavní je zjistit si jestli server zasahuje do konečného obchodu. Pokud ne, pak v případě vzniku problémů se musíte obrátit pouze na původního majitele. Zde již záleží na jeho přístupu, zda s Vámi bude spolupracovat a nebo Vás ignorovat

Pro převoz vozidla budete potřebovat přepravní značky a také sjednané povinné ručení, to si můžete sjednat jenom na dobu převozu. Podívejte se na srovnání povinného ručení a vyberte si to nejlevnější pojištění, potom telefonicky můžete specifikovat další podmínky pojištění.

Vložil Německé autobazary | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Německé autobazary

Německé autobazary jsou čím dál více vyhledávané. Můžeme říci, že platí pravidlo kdo hledá, ten najde. Existují totiž německé servery, na kterých najdete tisíce osobních automobilů, kromě toho i užitkové a nákladní vozy. Žádnou výjimkou nejsou ani motocykly. Zkrátka a dobře co má motor a jezdí, najdete na těchto serverech. Na těchto serverech najdete auta nejen z Německa, ale i jiných evropských zemí. Můžeme říci, že v podstatě z celé Evropy. Na stránkách narazíte na přehledné roztřídění na skupiny podle osobních automobilů, užitkových vozidel a nákladních automobilů.

V přehledně upravených menu najdete také odkazy na prodej náhradních dílů, možnosti financování, rady a také odkazy na magazíny, které přinášejí nejnovější informace o dění v motoristickém světě. Vyhledávaní je přehledné a rozdělené do kategorií podle značky vozu, modelu vyhledávaného vozidla, maximálního počtu najetých kilometrů, stáří vozidla, které si můžete vymezit od a do určitého data. Dále můžete vyhledávání upřesnit volbou preferovaného paliva nebo typem agregátu, kterým je vozidlo poháněno. Všechny inzeráty jsou vybaveny fotodokumentací, aby měl případný nájemce možnost prohlédnout si vůz.

Z praktického hlediska platí, že čím více fotek, tím lépe. Nevýhodou většiny těchto serverů je pouze německá lokalizace. Pokud si tedy chcete přečíst nějaké delší hodnocení vozidla, budete muset vyhledat pomoc. Českou lokalizaci má pouze minimum serverů. Tyto servery navíc nepatří zrovna mezi nejkvalitnější v oblasti.

Vložil Německé autobazary | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Autobazar Vysočina

Autobazar Vysočina je jedním z největší autobazarů v kraji Vysočina, jak již sám název napovídá. Společnost se vyskytuje na trhu od roku 2002, kdy otevřela první pobočku. Pobočka měla kapacitu asi sto automobilů. Firma se velmi dobře rozrostla. Toho dosáhla jen díky tomu, že zodpovědně a férově přistupuje ke svým klientům.

Díky individuálnímu přístupu se dokázala firma prosadit na velmi nasyceném trhu s ojetými vozy. V dalších letech se díky růstu a zvýšeným poptávkám přešlo na společnost s ručením omezeným. Postupem času byla otevřena další pobočka, která se nachází ve Žďáru nad Sázavou. Tato pobočka má kapacitu přibližně tři sta vozů.

Během devíti let na trhu společnost získala asi 8 tisíc spokojených klientů. Na internetových stránkách můžete vozy také vyhledávat. Toto vyhledávání je velmi jednoduché. Stačí vybrat požadovanou značku vozidla a konkrétní model vozu, o nějž máte zájem. Zhruba orientačně si můžete zvolit i cenu vozidla. Díky volbě paliva, které preferujete se výběr vozidel velmi profiluje. Důležitá je i volba druhu vozidla, jestli preferujete osobní vůz, dodávku či terénní auto. V autobazarech najdete auta nejznámějších světových značek. Společnost nabízí také celou řadu služeb, spojených s prodejem automobilů. Je možný výkup vozů za hotové peníze. Vozidla jsou vždy vykupována za nejvyšší možnou cenu. Další službou je financování vozů.

Autobazar umožňuje také komisní prodej vozidel. Starý automobil budete moci odložit na protiúčet při výběru nového auta. Při koupi vozidla Vám bude také nabídnuta možnost uzavření pojištění vozidla.

Vložil Autobazary ve městech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Olomouc

Jedním z nejlepších prodejců v Olomouci je Nešpor. Společnost má v Olomouci dvě pobočky. Další je umístěna ve Šternberku. Jednou z poskytování služeb je možnost sjednání úvěru. Úvěr máte možnost vyjednat s GE Money auto, Santander Consumer Finance, Essox, Cetelem a autoleasing. Úvěr si můžete vyjednat na ojeté vozy, motocykly, skútry, obytná vozidla a karavany. Samozřejmostí je sjednání také pojištění. Nejprve byste se však měli ujistit zda toto pojištění je či není započítáno ve splátkách. Toto pojištění však jde sjednat i dodatečně a samostatně.

Vyřídit si můžete také pojištění odpovědnosti. Pokud se s autobazarem dostatečně dopředu domluvíte, můžete zde také prodat svůj starý vůz. Autobazar vykupuje vozy za hotové peníze. Pokud se rozhodnete pro koupi nového vozu, můžete starý připsat na protiúčet nebo jej použít jako akontaci na vystavený leasing. K tomuto vyřízení budete potřebovat technický průkaz, osvědčení o technickém průkazu, kartu s emisními zkouškami, doklad o pojištění odpovědnosti, které je běžně známo jako povinné ručení.

Dále si musíte připravit platný občanský průkaz a doklady o provedení STK. Další potřebné kontaktní informace najdete na oficiálních stránkách autobazaru. Najdete zde i kontakty, na které můžete směřovat své dotazy.

Vložil Autobazary ve městech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Ostrava

V Ostravě najdete celou řadu míst, kde si můžete koupit ojeté vozy. Otázka je jakou kvalitu Vám dané autobazary mohou nabídnout. V rámci ušetření Vašeho času můžete navštívit speciální internetové servery, které tvoří databázi recenzí jednotlivých autobazarů. Autobazary běžně nabízí také servisní služby a mnohdy i služby pneuservisu. Tyto služby mohou mít diskutovatelnou kvalitu.

Právě na toto téma získáte informace ohledně kvality odvedené práce. U některých autoservisů dokonce vzniká všeobecné podezření o tom, že prodávané vozy mají na sobě špatné komponenty, které se v brzké době rozbijí.

Tímto si servisy získávají klienty a stálý přísun práce. Služby autobazarů se však jednotlivě liší a stejně tak i kvalita služeb. Proto bychom je neměli házet do jednoho pytle. Také nabídka vozů je velmi odlišná. Začínající autobazary nemusejí nabízet tak kvalitní vozy. Také vypracovat si kvalitní klientelu trvá. Pokud dostanete typ od někoho známého na daný autobazar určitě jej navštivte.

Pokud se zmíníte o tom, že máte kontakt od svých známých a jejich dřívějších klientů, můžete dostat i slevu na poskytnuté služby. Na druhou stranu se nesmíte unáhlit, je potřeba si projít více autobazarů a porovnat jejich nabídky a kvalitu služeb.

Vložil Autobazary ve městech | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar eu

Autobazar eu je jedním z velkých prodejců ojetých vozů. Jako první si zvolíte kategorii vozidla, do které vůz spadá. Patří sem osobní vozidla do 3,5 tuny, užitková vozidla do 3,5 tuny, SUV a mnoho dalších. Dalším krokem je volba konkrétní značky vozidla, dále pro upřesnění můžete zvolit dány model vozidla, který vyhledáváte. Volit si můžete i tvar karoserie, kde je na výběr kombi, hatchback, kabriolet, dodávky, busy, SUV a mnoho dalších typů karoserie.

Poměrně přesně si můžete vymezit také cenu vozidla. Zvolíte si jak dolní tak horní mez ceny. Vybrat si můžete také výkon vozidla v kilowattech. Pokud toto pole nevyplníte, nebude nijak rozhodovat. Opět se dostanete na možnost vymezení roku výroby vozidla.

Můžete vymezit buď dolní, horní mez a nebo obě dvě zároveň. Dalších velmi důležitým kritériem je stav tachometru. Vyplníte nejvyšší možný počet kilometrů, který jste schopni akceptovat. Stejně tak je důležitá volba paliva, které pro svůj vůz preferujete. Ve volbách můžete také rozhodnout zda bude vůz pětidveřový a nebo třídveřový. Jako bonus si zvolíte, zda má systém vyhledávat zbrusu nové automobily a jestli může vyhledat i bouraná auta. Poslední volbou je zvolit si způsob řazení objevených příspěvků. Vybrat si můžete podle ceny, data či regionu, ve kterém je auto inzerováno.

Vložil Prodej automobilů | Štítek , , , | Zanechat komentář

www.autobazar.de

Na serveru autobazar.de můžete vyhledávat ojeté vozy. Je zde několik odkazů, které Vás jednotlivě odkáží na ojeté vozidla, auto bazar, automobilovou burzu. Dále zde můžete auta také vyhledávat. Nechybí ani rozsáhlá inzerce. Tento server však nepatří mezi top německých webů, které se soustředí na prodej aut. Na větších serverech je vyhledávání velmi dobře vyřešeno. Zadáváte několik údajů o autech, které chcete vyhledat, čímž se zmenšuje definovaný výběr. Nejprve zadáte značku vozu, ihned poté je třeba zadat konkrétní model.

Dále si můžete zvolit rok výroby od a do. Následující upřesňující kritérium je volba maximálního počtu najetých kilometrů. Výběr aut je velmi pestrý. Na vybraných serverech zadáváte dokonce i barvu laku. Také je zde možnost vyplnit si přesný typ agregátu, který chcete mít pod kapotou. Je velmi důležité si přečíst obchodní podmínky na těchto serverech. Mnoho z nich nijak neručí za inzeráty, které jsou na jeho stránkách umístěny. Jde o to, že případné reklamace si musíte vyřídit s prodejcem vozu a ne se zástupci serveru.

Navíc server nepodává žádné informace ohledně prodejců vozů, protože by mohlo dojít k porušení soukromí. Navíc některé informace se podle zákona nemohou zveřejňovat.

Vložil Německé autobazary | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Cvikov

Autobazar Cvikov se specializuje na komisní prodej ojetých automobilů. Jsou zde k dispozici automobily všech značek. Pokud budete potřebovat můžete si na koupit vozu vzít leasing nebo dokonce spotřebitelský úvěr. Můžete si vyřídit i zpětný leasing.

V místě máte také možnost při koupi vozu založit si nové zákonné pojištění. Otevřeno mají od pondělí o pátku mezi 09:00 a 17:00. V zimních měsících je autobazar otevřen pouze do setmění, což nám nějak nejde do hlavy. Asi nemají osvětlení nebo co. Můžete si zde koupit opravdu pestrou paletu vozů.

Samozřejmě top jsou osobní vozidla, ale narazíte zde i na užitkové vozy, nákladní vozy, autobusy a mikrobusy, obytní vozidla a speciální vozy, které jsou specifické. Samozřejmostí je si můžete pořídit i motocykly, skútry, čtyřkolky a další motorové hračky. Na internetových stránkách můžete rychle fulltextově vyhledávat, což Vám urychlí práci.

Vozy jsou pečlivě kontrolovány před přijetím, pokud budete trvat na další prohlídce samozřejmě je možná. Autobazar Cvikov najdete v libereckém kraji. Všechny další potřebné informace a kontaktní údaje naleznete na oficiálních internetových stránkách autobazaru.

Vložil Prodej automobilů | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazary v Brně

V Brně najdete velké množství autobazarů. Jejich kvalita je samozřejmě odlišná. Ty největší mají kvalitní internetové stránky, na nichž můžete vozy jednoduše vybírat. Stačí pouze zadat značku vozidla, které hledáte. Pro upřesnění vyplníte také konkrétní model. Jako další upřesňovací informace se uvádí maximální počet najetých kilometrů, které jste schopni akceptovat.

Déle si vyberete typ paliva, kterým je vůz poháněn. Vymezit můžete také cenový interval vozu, podle toho kolik máte k dispozici finančních prostředků. V autobazarech najdete vozy všech značek.

Vybrat si můžete také z pestrého množství modelů, kde nechybí kombi, hatchback, kabriolet, malé vozy, sportovní vozy, sedany, užitkové vozy a mnoho dalšího. Ve většině autobazarů je možné si zakoupit také motocykly. Lepší je však se v tomto případě obrátit na specializované motocyklové autobazary. Vzhledem k velké poptávce jsou všichni pracovníci bazarů vyškoleni a přistupují k Vám zcela individuálně. Pokud je to možné snaží se svým klientům vycházet vstříc. Ke každému vozu obdržíte certifikát o garanci jeho původu. Certifikát obsahuje identifikační VIN číslo automobilu.

Toto osvědčení vydává mezinárodní automobilová organizace. Firmy se snaží stále více zlepšovat svoje služby a uspokojovat své zákazníky. Na jednotlivé autobazary v Brně si můžete vyhledat také recenze, které Vám pomohou se rozhodnou.

Vložil Prodej automobilů | Štítek , , , | Zanechat komentář

Autobazar Pelhřimov

Autocentrum Hrotovická, která má pobočku v Pelhřimově je autobazar, který má bohaté zkušenosti. Zaměřuje se na prodej ojetých vozů. Jde o jednoho z největších prodejců v kraji Vysočina. Pokud se budete potřebovat zbavit starého vozu, jste na správném místě. Hrotovická se totiž specializuje i na výkup osobních vozidel a užitkových automobilů. Můžete si nový vůz pořídit na leasing s tím, že úvěry mají nula procentní akontaci. Vůz tedy nepřeplatíte ani o koruna a pořád bude platná původní prodejní cena vozu. Další prodejní pobočka autobazaru se nachází v Třebíči. Obě pobočky jsou otevřeny denně a můžete si v nich vybírat z více než tří set vozů. Každý z vozů je prověřený.

Autobazar má i internetovou databázi, která zatím čítá asi sto vozů. Kromě automobilů si můžete koupit také skútry, které se velmi hodí k jízdě ve městě. Pomocí nich se všude dostanete rychleji. Pokud se rozhodnete pro zprostředkovaný prodej vozidla, budete si muset připravit důležité doklady. Jsou to občanský průkaz, technický průkaz vozidla, platné osvědčení o registraci vozidla, emisní kartu a platný doklad o povinném ručení.

Pokud bude vozidlo prodávat osoba, která není majitelem vozidla, musí mít od majitele úředně ověřenou plnou moc. Kontakty na jednotlivé pracovníky autobazaru najdete na oficiálních internetových stránkách. Zde můžete klást i případné dotazy.

Vložil Autobazary | Štítek , , , | Zanechat komentář
Levné povinné ručení díky online srovnání, rychle a jednoduše. Podívejte se na náš ceník povinného ručení.