Dovoz automobilů

Dovoz aut na zakázku

Jestliže jste prošli již mnoho autobazarů a stále jste nenalezli Vaše vysněné auto, nemusíte zoufat. Nabídka vozů v našich tuzemských bazarech velmi často pokulhává. Navíc se mnohdy setkáte s nekvalitní spoluprací. Velmi výhodné je si projít recenze autobazarů. Existuje stránky, kam přidávají předchozí zákazníci bazarů svoje zkušenosti. Překvapivě se vyskytuje velmi mnoho autobazarů, kde se s auty zachází jaksi proti myšlení. Garantují Vám malý počet najetých kilometrů. Poté co si mnohdy necháte v databázi projet auto podle VIN kódu, zjistíte, že tachometry bývají stočené i na polovinu.

Buďte tedy velmi obezřetní. Mnohdy je mnohem lepší variantou nechat si auto dovézt z ciziny. Samozřejmě se bavíme o západních zemích. Autobazary zde mají svoji úroveň. Nabídka vozů je mnohem větší a kvalitnější. Samotné vozy jsou v lepším technickém stavu, než u nás, protože na západě mají kvalitní silnice a ne takové tankodromy jako u nás. Auta jsou tedy méně namáhána a jejich díly jsou v lepším stavu. Navíc jsou auta na západě v lepší výbavě.

Pokud k tomu přičteme to, že si dokonce můžete auto ze zahraničí koupit za menší peníze, pak se jedná o všestranně výhodnější nákup. Dovoz aut ze zahraničí zařizují specializované firmy, které Vám doloží ověřený původ vozu. Můžete se také spolehnout sami na sebe, ale v tomto případě Vám přibude mnoho starostí navíc.

Komentáře jsou uzavřeny.

Levné povinné ručení díky online srovnání, rychle a jednoduše. Podívejte se na náš ceník povinného ručení.